פתיחת חשבון בנק בקפריסין

עסקים » פתיחת חשבון בנק בקפריסין

פתיחת חשבון בנק בקפריסין הקדמה

קפריסין היא אחת מהמדינות הדומיננטיות ביותר במזרח התיכון, מדובר על מדינת אי שקיבלה את עצמאותה מבריטניה בשנת 1960.

נקודת המפנה מבחינת הכלכלה בקפריסין התרחשה בשנת 2004 כאשר היא הצטרפה לראשונה בתולדותיה לאיחוד האירופי, וכיום היא משמשת כחברה מן המניין באיחוד האירופי.

ניתן להגיד באופן חד משמעי כי בעשור האחרון חלה צמיחה בפעילות הפיננסית במדינה, בעיקר בזכות כניסת משקיעים זרים למדינה אשר הצמיחו את הכלכלה המקומית.

הסיבה המרכזית לכניסה המאסיבית של המשקיעים לקפריסין הינה מדיניות המיסוי המקלה, והפיכתה של קפריסין ליעד תיירותי שכיח במיוחד.

מהסיבה הזאת בנקים בינלאומיים נכנסו גם הם לקפריסין והחלו לקיים במדינה פעילות עסקית מלאה.

לא מעט אנשי עסקים ובעלי ממון משתמשים בבנקים בקפריסין על מנת להשקיע בו את הונם ועל מנת לקיים את הפעילות הפיננסית של העסק שלהם.

חשוב להדגיש כי פתיחת חשבון בנק בקפריסין זה לא דבר של מה בכך, ויש לפתיחת חשבון בנק חשיבות עליונה אשר יכולה להקל על הפעילות העסקית שלכם.

תוכלו לפנות אלינו על מנת שנוכל לספק לכם מהידע והניסיון שלנו בתחום, כך הפעולה של פתיחת חשבון הבנק בקפריסין לא תהיה מסובכת עבורכם – ותוכלו לדעת כי אתם שמים את המפתחות בידיים המקצועיות ביותר.

אנו בתוך זמן קצר נסייע לכם בהגשת המסמכים ונדע בדיוק מה אתם צריכים לעשות בכדי לזרז את ההליך.

כי ביחד איתנו הקמת חשבון בנק בקפריסין בין אם מדובר על חשבון בנק פרטי או חשבון בנק עסקי מעולם לא הייתה קלה יותר!

 אז למה אתם מחכים?

המשיכו לקרוא את המאמר על מנת לקבל את כל המידע החיוני לכם טרם פתיחת חשבון הבנק בקפריסין.

המסמכים הנחוצים לפתיחת חשבון הבנק בקפריסין

בדיוק כמו שאתם ניגשים לפתוח חשבון בנק בישראל, גם כאשר אתם ניגשים לפתוח חשבון בנק בקפריסין תצטרכו להגיש לא מעט מסמכים אשר מטרתם לאמת את זהותכם.

אי הגשת הטפסים או הגשת טפסים באופן חלקי עשויה לעכב בצורה משמעותית את התהליך, כך שייקח לכם זמן רב עד אשר תוכלו לפתוח חשבון בנק בקפריסין.

על מנת שתוכלו לפתוח חשבון בנק בקפריסין – בין אם מדובר על חשבון בנק פרטי או חשבון בנק עסקי, תצטרכו להגיש את המסמכים הבאים:

  1. דרכון בתוקף – הדרכון צריך להיות על שמו של האדם שעליו נפתח חשבון הבנק
  2. מסמך הוכחת כתובת – כל מסמך רשמי אשר מאשר את מקום מגוריכם הנוכחי
  3. קורות חיים קצרים – לרוב זה תלוי בבנק, אך מוטב להגיש קורות חיים בסיסיים עליכם
  4. מכתב המלצה מחשבון בנק אחר – בקשו מהבנק שלכם בישראל לכתוב מכתב המלצה על שמכם

חשוב להדגיש כי אם אתם מחליטים לבצע את הפעולה ואת כל הפרוצדורה בעזרתנו, אינכם צריכים להגיע פיזית לקפריסין.

לא מעט אנשי עסקים או אנשים פרטיים מוותרים על התהליך רק בגלל שהם נוטים לחשוב שהם צריכים להגיע לקפריסין עם כל המסמכים, אנו נוכל לחסוך לכם את הנסיעה ואת כל כאב הראש בהגעה לקפריסין.

מדוע אתם צריכים לפתוח חשבון בנק דווקא בקפריסין?

כיום בעולם שבו אנו חיים לרשותכם עומד מנעד רחב של בחירות, בוודאי כאשר אתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק מעבר לים. לא מעט מדינות ובנקים ברחבי העולם מנסים למשוך אנשי עסקים וגם אנשים פרטיים על מנת שישקיעו בבנק שלהם, ולכן התחרות הופכת להיות הרבה יותר קשה מאשר הייתה בעבר. פתיחת חשבון בנק באחד מהבנקים בקפריסין מביא איתו לא מעט יתרונות, מהסיבה הזאת כמות לא מבוטלת של אנשים פרטיים ואנשי עסקים מחליטים להעתיק את חשבון הבנק שלהם דווקא לקפריסין.

חברות זרות אשר מעוניינות לפתוח חשבון בנק בקפריסין אינן צריכות להפקיד לחשבון הון התחלתי על מנת להתחיל ולקיים פעילות עסקית. זה בהחלט דבר חשוב מאוד אשר מקל על עסקים קטנים או על בעלי עסקים אשר אינם בטוחים כי פתיחת חשבון הבנק בקפריסין זוהי הפעולה הנכונה. תוכלו לבדוק את הפעילות העסקית ורק לאחר מכן להעביר כמות מסוימת של כסף על פי שיקול דעתכם.

את חשבון הבנק שלכם בקפריסין תוכלו לנהל בכל מטבע, אפילו במטבע המקומי של המדינה ממנה אתם מגיעים. זאת אומרת שישראלים יוכלו לנהל את חשבון הבנק שלהם בקפריסין בשקל, ביורו או בדולר – כל זאת על פי שיקול דעתם הבלעדי, ואפילו הם יוכלו לבצע העברות של כספים לאפריקה ולסין שהפכו להיות שחקניות דומיננטיות בעולם העסקי.

כל אחד מהבנקים בקפריסין דואג לספק ללקוחות שלו שקט נפשי וביטחון כי הכסף נמצא בידיים טובות. לכן הם מספקים לכל לקוח ללא יוצא מן הכלל ביטוח עד לסכום של 100 אלף יורו, כך תוכלו להתרכז בניהול העסקי ולא להתרכז בחששות מה עלול לעלות בגורלו של הכסף שלכם.

בשונה מחשבונות בנק במדינת ישראל אשר אינן מאפשרות לכם לקבל כספים מבנקים במדינות ערב, באמצעות פתיחת חשבון בנק בקפריסין המגבלה הזאת לא תהיה תקפה לגביכם. תוכלו לקבל כסף מחברות ועסקים מכל העולם, גם כאלה אשר נמצאות במדינות ערב.

העמלות של הבנקים בקפריסין הן נמוכות ומשתלמות מאוד בהשוואה לעמלות של בנקים אחרים ברחבי העולם וגם לבנקים במדינת ישראל. ובעזרת הצוות שלנו והעבודה המהירה של הבנקים בקפריסין תוכלו כבר להחזיק בחשבון בנק בקפריסין בתוך מספר ימים, כך שמדובר בתהליך פשוט יחסית שידרוש מכם לקבל רק הכוונה מקצועית.

מדוע שתפתחו חשבון בנק בקפריסין דרכנו?

באופן כללי באפשרותכם לפתוח חשבון בנק בקפריסין באופן עצמאי, וישנם לא מעט אנשים פרטיים או אנשי עסקים שעושים זאת גם בפועל. אך בסופו של דבר מדובר בצעד משמעותי מאוד אשר יכול לסייע לכם בהתנהלות עסקית נכונה, ולכן חשוב מאוד שלא תקבלו את ההחלטה באופן עצמאי. לשם כך אנו נשמח לסייע לכם בפתיחת חשבון הבנק בקפריסין, כל זאת בעזרתם של אנשי המקצוע המנוסים שלנו אשר ילווה אתכם צעד אחר צעד עד אשר יפתח על שמכם חשבון בנק בקפריסין.

אנו מספקים ללקוחות שלנו מגוון רחב של שירותים בין היתר אנו בוחרים עבורכם את הבנק שהכי מתאים להם, כיום בקפריסין ישנם לא מעט בנקים שכל אחד מהם מציע יתרונות או חסרונות אחרים. בנוסף אנו מלווים את הלקוחות שלנו בכל שלבי התהליך, אם יש לכם התלבטויות או מצבים של חוסר הבנה תמיד יהיה לכם אל מי לפנות. תחושת חוסר האונים כאשר מתמודדים עם התהליך הזה לבד היא לפעמים בלתי נסבלת, ולשם כך אנו נמצאים כאן.

אנו בעזרת אנשי המקצוע המנוסים שלנו נכין עבורכם את כל הניירת ונסביר לכם בדיוק אילו מסמכים אתם צריכים להביא על מנת לייעל את התהליך. בעזרת הצוות שלנו התהליך כולו יהיה הרבה יותר קצר עבורכם, ובתוך זמן קצר כבר תוכלו להחזיק בחשבון בנק בקפריסין.

אנו מלווים את הלקוחות שלנו גם לאחר פתיחת החשבון כאשר נדרשות כל מיני בקשות הרשאה שונות אשר בגינן תצטרכו לפנות פעם נוספת אל הבנק. אנו נהפוך את כל התהליך להיות הרבה יותר פשוט, ובלי כאבי ראש בלתי נסבלים.

אולי יעניין אתכם גם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בשיתוף איזי נשיונילטי