רכישת תושבות קבע או אזרחות בקפריסין

עסקים » רכישת תושבות קבע או אזרחות בקפריסין

הבהילות לקבלת אזרחות אירופאית אשר פותחת בפני אנשי עסקים וגם אנשים פרטיים לא מעט דלתות גורמת לישראלים רבים לבדוק מהן הדרישות לקבלת אזרחות קפריסאית. מדובר באפשרות נהדרת עבור ישראלים רבים להחזיק בדרכון אירופאי אשר יכול להעמיד אותם בסיטואציה אידיאלית. 

החוק הקפריסאי קובע כי כל אדם יכול לרכוש תושבות קבע או אפילו בסיטואציות מסוימת אף לרכוש אזרחות קפריסאית – כך תוכלו להימנע בצורה כמעט מוחלטת מתשלום מס בישראל או תשלום מס בכל מדינה אחרת בעולם. במאמר הבא נסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו לרכוש או להשיג תושבות רבע בקפריסין.

רכישת תושבות קבע בקפריסין

תחילה נסביר כי כל אזרח ישראלי אשר מקבל תושבות קבע בקפריסין, ומעביר לקפריסין את כל מרכז חייו יקבל לא מעט הטבות הקשורות למס. 

האזרח הישראלי אשר מעביר את מרכז חייו לקפריסין יפסיק לשלם מס בישראל, וכך הוא יכול גם שלא לדווח על הכנסותיו מחוץ לישראל.

על פי החוק הקפריסאי האזרח הישראלי יחשב החל מאותו הרגע בתור תושב קפריסין כך שכל חובות המס במדינה יוטלו עליו.

אך גובה המס בקפריסין הינו נמוך בהרבה בהשוואה לגובה המס שאזרחים ישראלים נדרשים לשלם בישראל.

החוק הקפריסאי קובע כי אזרחים ישראלים או אזרחים ממדינות אחרות מכל העולם יוכלו לקבל תושבות קבע במדינה. קבלת תושבות הקבע אינו מחייבת את האדם לעבור לגור בקפריסין, ובנוסף היא אינה מגבילה את קבלת התושבות בתנאים רבים כל כך בשונה ממדינות אחרות באירופה אשר מקשות מאוד לקבל את אזרחותן.

התנאי הראשון והחשוב ביותר לקבלת תושבות רבע בקפריסין הוא לרכוש דירת מגורים בקפריסין בסכום מינימאלי של 300 אלף יורו. על מנת לרכוש את הדירה תהיו חייבים לפתוח גם חשבון בנק בקפריסין, זהו גם תנאי נוסף שמציבה המדינה על מנת לקבל את תושבות הקבע.

בנוסף לתנאי הראשוני שהוא תנאי סף של המדינה, ישנם עוד מספר קריטריונים קטנים יותר שגם הם חשובים לא פחות. הגיל המינימאלי של מגיש הבקשה חייב להיות מעל 25, והוא חייב להחזיק דרכון בתוקף (תוקף של לפחות שישה חודשים). המדינה רוצה לוודא כי האדם שמגיש את הבקשה מחזיק בהכנסות אשר יכולות לספק לו ולמשפחתו חיים בצורה הוגנת וטובה.

על מנת למנוע מצב שבו פושעים או עבריינים יגיעו לקפריסין על מנת להשיג מקלט מדיני, תנאי נוסף הוא היעדר עבר פלילי – תנאי חיוני מאוד לקבלת תושבות הקבע בקפריסין. אינכם צריכים להכיר את השפה הקפריסאית על מנת לקבל את תושבות הקבע וכמו שכבר אמרנו אינכם מחויבים לעבור לקפריסין ולגור בה באופן פיזי – זהו נתון שנמצא אך ורק בידיים שלכם.

חשוב להדגיש כי אם אתם מעתיקים את מקום מגוריכם לקפריסין, ועוברים להתגורר במדינה ביחד עם כל בני המשפחה. באופן אוטומטי גם בני המשפחה שלכם יוכלו לקבל אזרחות קפריסאית, כך תוכלו לדאוג שכל בני המשפחה שלכם יחזיקו באזרחות אירופאית. דבר חיוני מאוד אשר יכול להפוך את החיים של כל בני המשפחה לחיים טובים וקלים יותר.

רכישת אזרחות בקפריסין על סמך השקעות בקפריסין

קפריסין היא אחת מהמדינות היחידות החברות באיחוד האירופי אשר מציעות קבלת אזרחות קפריסאית על סמך השקעה בנכסים במדינה בלבד. החוק בקפריסין קובע כי אדם אשר מחליט להשקיע בנדל”ן בקפריסין בסכום כולל אשר מגיע לרף מינימאלי של 2 מיליון יורו, יהיה זכאי לקבל אזרחות ודרכון קפריסאיים! אם מדובר על השקעה שלא כוללת בתוכה אך ורק נכסי נדל”ן, סכום ההשקעה צריך להיות ברף מינימאלי של 2.5 מיליון יורו.

מתוך הסכומים שצוינו מעלה סכום כולל של 500 אלף יורו לכל הפחות חייב להיות מושקע על דירת מגורים בקפריסין. ולאחר כשלוש שנים לאחר קבלת האזרחות הקפריסאית יהיה ניתן למכור את כל הנכסים, אך לא את הדירה שחייבת להיות על שמכם על עוד אתם מחזיקים באזרחות הקפריסאית.

כמובן שאם אתם מקבלים אזרחות קפריסאית, תוכלו להגיש בקשה על מנת שגם בני המשפחה שלכם יהיו זכאים לקבל את האזרחות הקפריסאית. אינכם חייבים לעבור לגור במדינה ביחד עם כל בני המשפחה שלכם, במקרה כזה תוכלו להשקיע במדינה בשלט רחוק ובכל מקרה להיות זכאים לקבל אזרחות קפריסאית.

היבטי המס בקפריסין – רגע לפני קבלת האזרחות

כעת נרצה לעסוק באחד מהנושאים החשובים ביותר שהוא כמובן היבט המס בקפריסין, עבור כל אותם האזרחים הישראלים אשר הוגדרו ככאלה שאינם חייבים בתשלום מס בישראל. אותם אזרחים ישראלים יצטרכו לשלם מס בקפריסין מכיוון שהם מוגדרים בתור תושבי המדינה מיד לאחר קבלת תושבות הקבע או מיד לאחר קבלת האזרחות.

החוק הקפריסאי קובע כי גם אזרח קפריסאי אשר איננו מתגורר בקפריסין אינו נדרש לשלם מס שוטף, והוא יתבקש לשלם מס אך ורק על ההכנסות אותם הוא הכניס מנכסים או עסקים הנמצאים בתוך שטחה של קפריסין. מנגד, אדם אשר נמצא בקפריסין במשך 183 במצטבר בשנה, יחשב באופן אוטומטי אזרח קפריסאי ויהיה חייב לשלם מס על ההכנסות גם בקפריסין וגם במדינות אחרות ברחבי העולם.

על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה אומר החוק בקפריסין על הכנסות מס עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מכירים את התחום בצורה טובה. בשורה התחתונה, הממשלה הקפריסאית תעשה את מירב המאמצים בכדי לאפשר לכם לגור בקפריסין ולהשקיע בה כמות גדולה יותר של משאבים. כך שהיא לא תקשה עליכם את החיים ולא תדרוש מכם לשלם סכומי מס גבוהים אשר יכולים לגרום לכם בסופו של יום להחזיר את החיים שלכם אל ישראל.

רוצים להוציא אזרחות קפריסאית? פנו אלינו!

אזרחות קפריסאית היא אזרחות אירופאית לכל דבר ועניין, מהסיבה הזאת לא מעט ישראלים רואים באזרחות הזאת קרן אור אשר יכול להפוך את החיים שלהם לטובים יותר. כמובן שאתם צריכים להיות הרבה יותר זהירים כאשר אתם ניגשים להוציא אזרחות קפריסאית מכיוון שהבירוקרטיה יכולה להיות לא קלה עבור אדם שאינו מכיר את התחום בצורה אידיאלית. המשרד שלנו מתמחה בהוצאת אזרחות קפריסאית עבור אנשים פרטיים ועבור אנשי עסקים אשר החליטו כי המטרה שלהם בשלב הנוכחי בחיים זה לעבור להתגורר בקפריסין או סתם רק להוציא אזרחות אירופאית מבלי לעשות שינוי משמעותי בחייהם. כל האופציות הללו הן הגיוניות וטבעיות, והמשרד שלנו יוכל להפוך את הבחירות שלכם לקלות יותר.

המשרד שלנו יפנה בשמכם ביחד עם עורכי דין קפריסאים על מנת לדרוש או לבקש את קבלת האזרחות הקפריסאית אשר מגיעה לכם מתוקף החוק במדינה. אנו מלווים ישראלים רבים בכל תהליך של ניתוק תושבות המס בישראל, כך שלא תצטרכו לשלם מס על הכנסות מחוץ לישראל.

אנו נוכל לסייע לכם לאתר נכסים בקפריסין, כאלה שתוכלו להשקיע בהם על מנת לקבל את האזרחות הקפריסאית – אך באותה נשימה גם תוכלו לדעת כי אתם יכולים להפיק לא מעט רווח מאותן נכסים. בסופו של יום תוכלו לקבל אזרחת קפריסאית בעזרתנו בתוך זמן קצר, ואף לקבל החלטות נכונות אשר יניבו לכם רווחים נאים מאוד שיהפכו את כל הבחירות שלכם להרבה יותר טובות עבור העתיד שלכם ושל בני המשפחה שלכם.

אולי יעניין אתכם גם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בשיתוף איזי נשיונילטי